İletişim2022-03-10T13:26:30+00:00

Get a personal consultation

Marketing Expert

Richard Madsen

Marketing Consultant Expert
 • Donec pretium augueultrices interdum
 • Nunc nulla ante, auctor non dolor vitae
 • Aliquam justo velit porttitor sodales

“The theme is always up to date with the changes of wordpress, following everything that’s happening.”

George Anderson

Avada’s CEO

Teşekkürler, mesajınız gönderildi. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Curabitur elementum cursus nulla.

Sık Sorulan Sorular

İngiltere’de Ara Depo Hizmeti Nedir?2022-03-10T13:27:42+00:00

İngiltere Amazonda satış yapmak isteyenler ve profesyonel olarak destek almak isteyenler için verilen hizmettir. İngiltere ara depo sisteminin bir çalışma şekli vardır. İlk önce ürünler depolanmaktadır. Daha sonra bu ürünler belirli ölçülere göre paketlenir ve Amazonun depolarına gönderilmektedir.

Bu işlem tamamlandıktan sonra yapmanız gereken yeni ürün arayışlarına girmek olacaktır. Avrupa’da satışlara devam edebilmek için Amazon gibi pazaryerleri üzerinden satış yapılabilmektedir. Bunun için öncelikle İngiltere dahil olmak üzere birçok Avrupa ülkelerinde çalışmalar sürdürülebilir.

İngiltere’de Ara Depo Hizmeti Kimden Alınır?2022-03-10T13:28:05+00:00

Türkiye’de kurulan e-ticaret sitenizin dünyaya yayılmasını istiyorsanız yapmanız gereken birkaç şey vardır. Öncelikle ürünlerinizi dünyaya nasıl yayacağını bilmiyorsanız sitemizden profesyonel bilgi ve destek alabilirsiniz. Eğer Avrupa ülkelerine satış yapmak istiyorsanız şirketimiz size bu konularda rehberlik etmektedir.

İngiltere ve diğer Avrupa ülkelerinde bulunan şubelerimiz sayesinde istediğiniz bilgi ve rehberliği alabileceksiniz. İngiltere’de uyguladığımız ara depo hizmeti sayesinde siparişlerinizi müşterilerinize ulaştırıyoruz. Ürün satımı konusundaki süreçleri şeffaf bir şekilde yerine getirebilmeniz için bize danışabilirsiniz.

Amazon Depo Kiralama Nedir?2022-03-10T13:28:29+00:00

Girişimciler, satış yapacakları zaman pratik ve kolay uygulama kullanmak isterler. Amazon depo kiralama işlemleri de girişimcilere bu rahatlığı sunmaktadır. Amazon üzerinden satış yapılacaksa bir işletme adına ya da bireysel olarak bu hizmetten yararlanabilmek mümkündür. Amazona belirli bir ücret ile kaydolduktan sonra ürün satımı işlemlerine başlanabilmektedir.

Satmayı istediğiniz ürünler Amazon gibi pazaryerlerine açılan sistemler aracılığı ile dünyaya yayılabilmektedir. Amazon depo kiralama yöntemleri sayesinde ürünler dünyanın birçok yerinde olan müşterilere gönderilebilmektedir. Ürünler Amazon depolarından müşterilere ulaştırılacağı için kargo süreçleri de Amazon aracılığı ile takip edilmektedir.

Amazon Ara Depo Kullanımı Ne Demektir?2022-03-10T13:28:47+00:00

Satıcılar, ürünlerini Amazon ara depo sistemi üzerinden satacakları zaman bu ürünler müşteriye gitmeden önce ara depolarda saklanır. Bu ara depolar aracılığı ile satıcılar istedikleri ürünleri geciktirmeden satabilmektedir. E-ticaret sistemi her geçen gün gelişmektedir ve bu alanda yeni ihtiyaçlar ortaya çıkmaktadır.

Amazon ara depo sistemleri de ihtiyaç duyulan depolama görevini yerine getirerek satıcılara destek olmaktadır. Satıcı ve tedarikçinin ortak olarak yaptığı bu hizmet sayesinde iş yükü hafifler. Müşterilere gönderilmesi planlanan ürünler sorunsuz bir şekilde ulaştırılır. Gönderilen ürünlerin takip aşaması ve diğer kargo işlemleri Amazon tarafından yapılır. Satıcılar depo kiralama gibi işlemlerle uğraşmaz.

Amazon Almanya Depo Hizmeti Nedir?2022-03-10T13:29:03+00:00

Ürünlerinizi dünya ile buluşturmak gibi bir düşünceniz varsa Amazon üzerinden Avrupa ve diğer ülkelere satış yapabilirsiniz. Ürünleri stoksuz diğer ülkelere ulaştırabilmek için Almanya depo hizmetleri kullanılabilmektedir. Yurtdışı için siparişler alınır ve Amazonun Almanya depolarında kargolama işlemi yapılır.

Amazon aracılığı ile herhangi bir ücret ödemeden İngiltere ve Almanya gibi ürün depolama merkezlerine ürünlerinizi gönderebilirsiniz. İngiltere ve Almanya’da bulunan şubelerimiz size ihtiyacınız olan bilgileri sunacaktır. Siz de bu bilgiler aracılığı ile ürünlerinizi Amazon Almanya depomuza gönderebilirsiniz. Ürünleri gönderdikten sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Gerekli olan işlemler şirketimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

Amazon Depo Ücretleri Nasıl Ödenir?2022-03-10T13:29:18+00:00

Amazon üzerinden e-ticaret yöntemi ile satış yapmak isteyenler bu depolar aracılığı ile ürün gönderimi yapabilmektedir. Amazon depo kiralama sisteminde yapılması gereken şey bireysel veya işletme olarak hesap açmaktır. Ücretsiz açılan hesaplarda ürün gönderimleri sınırlı olmaktadır.

Ancak geniş bir yelpazede ürün gönderimi yapabilmek için belirli bir ücret ödemesi yapılması gerekmektedir. Amazon, dünya genelinde ürün satımı yapan bir şirkettir. Bu şirketteki hesaplarınız ile depo ücretlerini yıllık ödeme şeklinde yapabilirsiniz. Ayrıca depo ücretleri satımı gerçekleşecek olan ürünlere göre değişmektedir.

Amazon Depoları Hangi Ülkelerde Vardır?2022-03-10T13:29:33+00:00

Amazon, Amerika menşeili olan bir şirkettir. Amerika’nın en büyük e-ticaret sitesi Amazondur. 2000’li yıllardan sonra pazar yerine dönüşen Amazon sayesinde, satıcılar ürünlerini bu şirket üzerinden müşterilere ulaştırmaya başladı.

Amazon son yıllarda ürün satışı sistemi sayesinde en büyük e-ticaret sitesi konumunda bulunmaktadır. Amerika’nın yanı sıra dünyanın birçok ülkesinde depo sistemleri kullanılarak ürün satışı gerçekleştirmektedir. Bu ülkeler arasında Kanada, Meksika, Brezilya ve Avrupa ülkeleri gelmektedir. Bu Avrupa ülkeleri arasında Türkiye’de yer almaktadır.

Amazon FBA Hazırlık Merkezi Nedir?2022-03-10T13:30:33+00:00

Ticaret yapılan sitelerdeki ürünlerin siparişe hazırlama ve kargo süreçlerini Amazon FBA Hazırlık Merkezi üstlenmektedir. Satmaya karar verdiğiniz ürünler FBA hazırlık merkezindeki depolara gönderilmektedir. Toptan satış ve özel etiket gibi birçok kaynak yaratma stratejisi ile hizmetler sunmaktadır.

Bu sistemde, ürünlerinizi sizin depolamanıza gerek yoktur. FBA hazırlık merkezlerine ürünlerinizi göndererek daha az maliyetli iş yapabilirsiniz. Ürünlerinizi bu merkezlere gönderdiğinizde FBA hazırlık gerekli olan kontrolleri sağlayacaktır. Bu hazırlık merkezi, müşteriye gönderilecek olan ürünü sizin için gerçekleştiren bir sistem üzerine kurulmuştur. Elinizdeki ürünleri sizin yerinize bu merkezler yapar ve siz de başka ürünlerinizi satmaya devam edebilirsiniz.

Amazon Avrupa ile Nerelere Satış Yapılabilir?2022-03-10T13:30:58+00:00

Amazonun geliştirdiği bu e-ticaret sisteminde sadece bir hesap açmanız gereklidir. Satıcı, ürünlerini başta İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya ve diğer ülkelere rahatlıkla ulaştırabilmektedir. Ancak satış yapabileceğiniz alanlar bu ülkelerle sınırlı değildir. Avrupa ülkelerinin yanı sıra Amerika, Kanada ve Brezilya gibi birçok ülkeye satış yapma imkanınız bulunmaktadır.

Eğer İtalya için bir ürün listesi yayınlarsanız bu ürünler başka Avrupa ülkelerinde de satışa açılabilmektedir. Her ülke için ayrı hesaplar açmaya gerek yoktur. Tek bir satıcı hesabına sahipseniz tüm Avrupa ülkelerinde ürünlerinizi satabilmeniz mümkündür. Amazon sitesi üzerinden dünyanın her yerine ulaşabilmek oldukça kolaydır.

Amazon Avrupa’da Neler Satılabilir?2022-03-10T13:31:23+00:00

Amazon e-ticaret sitesinin en temel özelliği dünyanın her yerinde bulunan girişimcileri bir araya getirmek ve satış yapmalarını sağlamaktır. Bundan dolayı dünyanın neresinde olursanız olun Amazon üzerinden istediğiniz ürünü dünyaya ulaştırabilirsiniz. Akla gelebilecek birçok ürün Amazonda satılabilmektedir. Ancak yasaklı ürünlerin satımına izin verilmemektedir. Amazonda satılabilecek ürünler:

 • Kozmetik ürünleri
 • Giyim ürünleri
 • Bebek ürünleri
 • Video oyunları
 • Bahçe eşyaları ve dış mekan ürünleri
 • Sağlık ve hijyen ürünleri
 • Aksesuar ürünleri
 • Oyunlar ve oyuncaklar
 • Spor malzemeleri
 • Oto parçaları ve oto aksesuarları
 • Evcil hayvanlara ait ürünler olarak sıralanmaktadır.
E-Bay Dropshipping Nasıl Yapılır?2022-03-10T13:31:51+00:00

E-ticaret sitelerinin stoksuz olarak işlem yapabilmesine fırsat veren sistemlerden birisidir. Stoksuz yapılan bu ticaret sayesinde birçok avantajı elde etmek mümkündür. Avantajların oldukça fazla oluğu bu sistemde ürünler kolaylıkla dünyaya tanıtılabilmektedir. E-Bay ticari pazaryeri olan bir uygulama olduğundan geniş bir alanda müşterilere hizmet sunulmaktadır.

E-Bay üzerinden satış yapmak isteyen girişimcilerin bu platformda hesap açmaları gerekmektedir. Hesap açma işlemleri oldukça pratiktir. Bilgiler eksiksiz ve doğru bir şekilde girildikten sonra ürün satımı konusunda diğer aşamalara geçilmektedir. E-ticaret modeli dünyada her geçen gün popüler olduğu için girişimcilerde bu platformlara yönelmektedir. Dünya genelinde stoksuz hizmet veren bu sistemler gerekli olan sorumlulukları ciddi şekilde ele alır ve işlemleri yerine getirirler.

Uk-pre Fulfillment Ne demektir?2022-03-10T13:32:13+00:00

Uk-pre fulfillment sistemi satıcıların aldıkları siparişleri hazırlama süreçleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Türkiye’nin yanı sıra İngiltere, Almanya, İtalya ve birçok Avrupa ülkesine siparişleri alınan ürünler gönderilmektedir. Ürünler müşterilere gönderilmeden önce depolarda hazırlık aşamasından geçmektedir. E-Bay ve Amazon gibi platformlar sayesinde ürünler vakit kaybetmeden müşterilere ulaştırılmaktadır.

Uk-pre fulfillment platformundan yararlanabilmek için hesap açmak yeterlidir. Bu sayede dünyanın her yerine gönderim yapılması sağlanmaktadır. Stoksuz ürün satışı yapmak isteyen birçok kişi Uk-pre fulfillment gibi kargolama sistemlerini kullanmaktadır. Bir tedarikçi ile anlaşma sağlandıktan sonra kendi e-ticaret sitenizden satmak istediğiniz ürünleri dünyaya yaymaya başlayabilirsiniz.